Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérjebevitelnek megfelel a...

Fehérjebevitelnek megfelel a tonhal, ehetek minden nap belőle?

Figyelt kérdés
Meg vmi higanymérgezéses dolgot olvastam róla,ez igaz?

2013. máj. 30. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok helyen írják, hogy a tengeri hal nehézfémszennyezett, de ezt mi úgysem tudjuk. Egyébként teljesen jó.
2013. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mehet persze,ha ízlik. :)
2013. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Valami itthoni halfaj nincs,amiben sok a fehérje? Csuka meg ilyesmik...nem tudom milyenek vannak, nem értek hozzá.


Dehogy ízlik,nem szeretem a halat..egy évben egyszer ha eszek.De muszáj,kell a fehérje.Megpróbálok belőle vmi ehetőt csinálni és legyömöszölni a torkomon.

2013. máj. 30. 17:44
 4/10 anonim ***** válasza:
A csuka jó, de horror az ára, aminek jó az ára, az a busa.
2013. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A halon kívül még ezer meg egy féle fehérjeforrás van, ami ráadásul még olcsóbb is, nem tudom, minek erőlteted, ha nem ízlik. Az itthoni halakkal az a baj, hogy nagy részük zsíros, ezért nem árt lecsekkolni őket előbb a tápanyagtáblázatban.
2013. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kakao01 ***** válasza:
jó gazdag vagy ha tonhallal oldanád meg a napi fehérjebeviteledet :), kb a legdrágább hal, ha megtehetném minden nap tolnám a lazaccal együtt. Amúgy csirkemellet simán veszel 1200/kg áron, csak jó helyen kell keresni.
2013. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kakao01 ***** válasza:
amúgy az amúrra lennék kíváncsi, itthoni halfaj és szerintem nem is zsíros mert megy mint a rakét
2013. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csirkemellet egyél az jó lesz, nem tom mér kell halat ha nem szereted :DDDD
2013. máj. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
[link] tessék, mindenki rá tud keresni magának, de én ezt találtam. A busa az amur rokona és nem zsíros. Bár ezt nem lehet így ránézésre megmondani semmiről. Szerintem a lazacról sem gondolná senki, hogy mennyi zsír van benne.
2013. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
annyira azért nem drága sztem-legalábbis a konzerv... Én napi szinten eszem, a nagydobozos amit 300-ért veszek 2 étkezésre elég nekem ez egy héten kb. 1200 körül jön ki, de ha egyik nap többet eszek akkor is max 1500-1600 egy héten...
2016. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!