Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fekvotamasztol ha intenziven...

A fekvotamasztol ha intenziven nyomom lehet nagy mell izmom nem olyan nagy mint a testepitoke de azert latszodjon?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Látszódni fog, de ha fekvőtámaszozol, akkor a testsúlyodnál többet nem tudsz megemelni, így kisebb a gyakorlat hatásfoka. A fekvőtámasz az a fekvenyomáshoz hasonló gyakorlat, a testépítők fekvenyomást is különböző dőlésszögű padokon csinálják, emellett még végeznek más mellgyakorlatokat is, úgymint tárogatás, áthúzás, stb. Ha többféleképpen terheled a mellizmot, akkor tudsz szép formát adni neki.
2008. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Ne izgulj ilyen hozzáállással soha nem lesz akkora mellizmod mint a testépítőknek
2008. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidd el eleg sokat er a fekvotamasz, csak ha a melledet akarod fejleszteni, akkor ugy tedd le a kezedet a foldre hogy az ujjaid elore nezzenek, a szemed iranyaval megegeggyezoen.(a huvelykujjal ne nezd, mert az befele mutat) es a ket tenyered kozott kb 50-55 cm legyen, es igy nyomjad. ;)

Ez szemelyes tapasztalat: 15 eves vagyok, mar regebb is sulyozgattam, de mindig abbahagytam. Most elkezdtem, egy hete minden nap megcsinalok kb. 100 fekvotamaszt, ahogy fent leirtam es emellet minden reggel es este csinaltam 3 kg-os egykezes sulyzokkal 30 fekvenyomast. Ezek a sulyzok eleg koyynuek, majd veszek nehezebbeket, de csak egy hete csinalom mind ezt es mar latszik valami ;). Kb 3-4 honapig ezt csinalni fogom es akkora szepek lesznek...

2009. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!