Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezt milyen mozgással tudom...

Ezt milyen mozgással tudom leadni? (kép)

Figyelt kérdés

Semmiképpen nem akarok fogyni,csak ezen javítani: [link]

ez a része a hasamnak nem tetszik,tudom,hogy nem vészes,de jó lenne,ha nem lenne.Meg lehetne oldani valamivel,hogy semennyit se fogyjak,de ez eltűnjön?

Azzal lehet rajt javítani,hogy naponta megiszok legalább 2 liter vizet?(nagyon keveset iszok)Vagy az gond lehet,hogy kb csak 2 hetente tudok úgy elmenni wc-re?


2013. jún. 2. 22:13
 1/8 poiu ***** válasza:
Sajna, fogynod kéne, másként nem megy.
2013. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hasizom feszesebbé tudja tenni, lehet az segít valamennyit, de helyi fogyás nincs, nem tudsz csak onnan fogyni.

2hetente szarsz? MIVAN?!

2013. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
az utolsó kommentelőn jót nevettem, egyébként tényleg nem egészséges, ha kéthetente kulázol
2013. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Enni szoktál?
2013. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ejnye, hát mit kell ezen csodálkozni, nem tudtátok? A lányok nem szoktak, ők kiragyogják magukból.
2013. jún. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés, nem tudod irányítani, hogy honnan fogyj. Nincsenek helyi fogyasztó gyakorlatok.
2013. jún. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy tényleg 2 hetente,ami biztos nem egészséges,de amúgy alig eszek
2013. jún. 3. 09:59
 8/8 anonim ***** válasza:
2 hetente, az nagyon nem jó. Ha ez az alig evés miatt van, az még rosszabb. És ha ez így marad, akkor semmilyen mozgással sem tudsz majd igazán jó formába jönni.
2013. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!