Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért is helytelen, ha lábujjh...

Miért is helytelen, ha lábujjhegyen futok?

Figyelt kérdés
azért érkezek lábujjhegyre, hogy a futásom minél légiesebb legyen, hogy a vádlimmal tompítsam a földet érést.. természetesen nem szoktam kilométereket futni ész nélkül, mindig inkább a futásomra figyelek, mintsem a távra... mert ha sarokra érkezek, akkor a földet érést, közvetlenül a boka és a térdízület kell, hogy levezesse...
2013. jún. 3. 17:58
 1/4 A kérdező kommentje:
még az is érdekelne, hogy miért mondják mindenhol, hogy könyök zárjon be végig 90 fokot?... én rá szoktam segíteni a felkar izmaival (bicepsz, tricepsz) is a futásra... tehát, járnak a karjaim
2013. jún. 3. 18:04
 2/4 harmincharom válasza:

Jó ez így, nem helytelen. Én is úgy futok, hogy lábujjhegyre érkezem, aztán rakom le a sarkamat.:D

[link]

2013. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Linkoln ***** válasza:
Nem is könnyű sarokkal futni.. :D De amúgy a sarok is jó ha leér egy pillanatra.
2013. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Linkoln ***** válasza:
kevésbé fáraszt el.
2013. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!