Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Részleges izomszakadás lenne?

Részleges izomszakadás lenne?

Figyelt kérdés

Régebben versenyszinten rsg-ztem, szertornáztam, trambulinoztam, amit a lábam is megsínylett. Nagyon sokszor lett megrántva, és mivel a legutóbbi alkalom óta (ami 3 éve volt) sem jött rendbe, sőt, rosszabbodott, komolyabbra gondoltam, mint egy egyszerű megrántás. Már régóta tervezem, hogy elmegyek egy orvoshoz, de egyrészt időm sincs rá, másrészt nem hiszem, hogy bármit is tudna vele kezdeni.

Történt valakivel ehhez hasonló? Belsőcombban történt a sérülés, ami már egy szimpla terpeszülést is ellehetetlenít.

16L



2013. jún. 8. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

egyetértek az orvos hülye igaz nekem a hátsó combhajlítomban volt részleges izomszakdás,már vagy 2 éve a doki megnézte és nem csinált semmit csak megállapította hogy tényleg szakadás történt azt mondta majd elmúlik..a nagy ló.. már elnézést,de még most is visszajön ami már egyszer elszakad/törik az már soha az életben nem lessz ugyanolyan mint előtte


alaposan melegíts be mindennél amit csinálsz és próbálj meg nyújtani hátha segít jobb ötletem nincs! nekem részben segít a nyújtás,de nem sokat de nekem az is jó már :)

2013. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg rsg-ztél akkor az nem tett jót és már nem lesz ugyanolyan mint régen! Válasz inkább olyan sportot mint (pl:kajak,atlétika abból is magasugrás,kosárlabda stb.....)
2013. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!