Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 éve testépítek, és jövő...

2 éve testépítek, és jövő áprilisban leszek 17 éves. Most vagyok 175 cm. Lehetséges, hogy a növekedésemnek itt a vége? A korombeliek nagy része 180 felett van.

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól még hogy ők olyan magasak, neked nem kell annyinak lennie, szüleid milyen magasak? ha nemigen voltak 180centi körüliek te se leszel
2009. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 20 évesen vok 175 centi, vszínű h nálad is csk genetika, n meg nálunk így is én vok legmagasabb. Bár az fura h unokatesóm szülei még enyémné is alacsonyabbak, de ő meg 2 méter...
2009. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is kb 2 éve edzek és 1,5 éve élet testépítő életmódot. Én csak 168vm vagyok és a 2 év alatt semmit nem nőttem (bár jobbis:P)!


17/f

2009. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem mindig jobb mert egy magasabb embernek mint én sokkal látványosabb ha nagy izomzata van mint egy kisebbnek akinek szintén nagy
2009. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ilyenkor a növekedés azért áll meg ,mert a gerinc összenyomó terhelés alatt áll és a csigolyák nem kellő mértékben tágulnak. Minél nagyobb súllyal guggolsz vagy egyéb gerincre nehezedő gyakorlatot végzel annál erősebb ez a hatás. Saját magamon is tapasztalom. 2 éve nem növök sehova mióta komolyabban edzek
2009. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!