Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik airsoft a jobb? nekem...

Melyik airsoft a jobb? nekem mindkettő tetszik és nem tudok dönteni

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. jún. 16. 10:48
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy inkább ez [link] :D
2013. jún. 16. 21:18
 2/3 anonim ***** válasza:

A legelső belinkelt egyed már jó ideje boldogít a harcmezőkön, merem ajánlani (kis kedvcsinálónak, nyálcsorgatás-generálónak egy kép róla :) [link] )

A másodikat (G36C) is sokan használják/választják/szeretik, egyedüli "hátrány", hogy műanyag testtel rendelkezik. Az igaz, hogy az éles megfelelője is műanyag tokozású, illetve a fém fegyvereknél könnyebb, ezáltal nem olyan fárasztó egész nap magunkkal vinni. A hideg fém viszont feelingesebb :) (mondjuk ez is "kinek a pap..."-típusú dolog). A harmadik linkelt példányról már hallottam/olvastam, hogy elkezdik a gyártását a Cyma eddig nem csinált m4-eket (tudtommal), M14 és AK-variánsai viszont kelendőek és jó minőségűek. Ebből kiindulva és bizakodván a jó minőségben, ő is értelmes választásnak tűnik.

Elmondható, hogy mindhárom fegyver jó, játékra, hosszú távra alkalmas társ lehet. A lényeg: azt válaszd, amelyik tetszik, szimpatikus. Ha személyesen el tudsz menni valamelyik üzletbe (G36 airsoftcentrumban is kapható), akkor kérd meg az eladót, hogy kézbe vehesd, próbálgasd a kezedben, célra tartva, stb.

2013. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a g36 tetszik a legjobban :D és amint lehet kipróbálok egyet
2013. jún. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!