Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A profi testépítők milyen...

A profi testépítők milyen szteroidot szednek?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok mindennel ami naturál testépítés. 3 éve edzem, tápkieg, és kaja rendben.

Tudom hogy a szteroidnak vannak mellékhatásai és hogy meglehet halni tőle. Danabol meg hasonló szteroidok úgy tudom a legolcsóbb, legócskább, legveszélyesebbek.

Cutler, Abiad, Cedris, Vörös Zoli, Coleman, Kathi Béla, Berecki K., Phil Heath, Denis Wolf, ezek milyen fajtát szednek? Gondolom nem olyat amit ösze vissza kitudja milyen helyről származó szteroid dopping szerek.

Naturál versenyző szeretnék lenni, de megakarom tudni hogy mi a helyzet ezekkel a szteroidokkal. Menyibe kerül egy olyan amit ők szednek? Ha jól tudom kevés doppinkot szednek (amikor víz lesz az izmod alatt), szednek tesztoszteron növelőt (nem fokozót, a fokozó az naturál).

Valaki magyarázza el, kösz



2013. jún. 16. 14:33
 1/5 A kérdező kommentje:
u.i. : Csak Scitec Nutritionnal foglalkozom, és a Body.Builder.hu nak hiszek a tesztépítés körül(főleg Drugs Bunny-nak)
2013. jún. 16. 14:52
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a Bunnynak hiszel, javaslom neki tedd fel a kérdésedet. Értékelni fogja.
2013. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem, és meghalgatom a ti véleményeteket is! nem kell mindjárt kötöszködni!
2013. jún. 16. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kötözködtem, és nem nagyon értem, hogy mire írtad azt a sort 'u.i.:'. Azt írtad tisztában vagy mindennel, ami naturál testépítés. Amit a body.builder.hu nyújt, az közel nem minden. Az pusztán a minimum, ami kell ehhez a sporthoz. Úgy vélem azon a (elméleti) szinten indul a testépítés, nem pedig végződik. Az alapok javarészt ugyan azok naturál, és hagyományos vonulatban. Vagy is itt kezd el szét válni ez a sport. Ha naturál vonal érdekel javaslom azt tanulmányozd mélyrehatóbban. Amíg nem mozogsz komoly versenyzői körökben, addig úgy sem lesz reális képed a "sötét" oldalról. Persze találgatni lehet, még az is lehet, hogy nagyban fedi a valóságot(az értelme már vitatottabb). Olyan válaszokat vársz fórum keretin belül, amiről könyveket lehet írni. Önmagában az elvárásaid irreálisnak érzem. A információ szerzéshez való hozzá állásod, pedig hab a tortán. Beírsz információ foszlányokat a területről, melyek vagy megfelelnek az igazságnak (vagy nem), hogy megmutasd a témában való tájékozottságodat/tájékozatlanságodat. Ha már minimális ismeretekkel is megpróbálod összehasonlítani az újat, akkor hamar bajba kerülsz, és megrekedsz. Nem sértegetésnek szánom a dolgot. Szeretném felhívni a figyelmedet a hibákra. Szeretném, ha reális célokat tűznél magad elé.
2013. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés
2013. jún. 21. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!