Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Judo és Thai box kombináció...

Judo és Thai box kombináció szerintetek jó?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy ha ütés-rúgás konfliktusba keverednék akárhol,akkor arra nyilván a Thai box jobb,de közelharca meg a Judo. A kettő együtt hatékony ?
2013. jún. 20. 19:30
1 2
 11/13 aikiboxer ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de a bokszolóknak te semmilyen tisztes fejrúgást nem fogsz bevinni... Jár hozzánk thai box edző és többszörös magyar bajnok bokszolni, tőle (is) tudom, hogy ha beszabadul egy bokszoló egy thai box terembe, akkor kenterbe veri az egész csapatot csak kézzel, illetve a srác is azért jár hozzánk bokszolni, mert az itt felszedett boksztudásával gyakorlatilag bármilyen thai boxert lemészárol -- ahogyan azt a legutóbbi meccsén is tette. :))
2013. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

En a judo es a box utan, amit meg hianyolok a "normalis" boxtudason kivul, a labam vedelme!


Voltam sima karaten: Engem combon olyan konnyen lerugtak, hogy el nem tudom mondani. Nem gyoztem otthon csodalkozni, hogy milyen kek a combom... (Jo! A karate nekem fura volt, mert bejott a srac utotav felere es nem lehetett fejre utni.) De mondom az edzo rugott 2-3-at a bal combomra. Es ralepni nem birtam! Csuklott ossze a labam.


En meg mindig a kempot mondanam az egyik leghatekonyabb kuzdesi formanak. Azert mert minden "hasznos" bejaratott dolgot magara integral. Van benne Judo is es van benne box is. Sot a ketto ossze is van kotve! Utesbol mondjuk ra lepsz a labara es viszed le foldre. Labfeszites is van pl...


(Kimbo kiralysaganak is vegul egy kempo-s vetett veget.)


En most boxolok meg futok. Es nem azert, hogy utcan verekedjek, hanem mert jol esik. Amugy az utcai bunyot probaltam mindig is kerulni. Nem mondom, hogy nem volt benne reszem, de az azert eleg unfair...


Szerintem 4 egyszeru amatorrel mar Tyson gyerek sem bir el...

2013. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 21. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!