Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így jó, vagy meg kéne...

Ez így jó, vagy meg kéne cserélnem valamit?

Figyelt kérdés

A nap: mell + felső mell, bicepsz, láb

B nap: váll + hát, tricepsz, has



2013. febr. 8. 17:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve úgy kérdezem: csinálhatom így? Már eléggé megszoktam ezt a felállást, de kételkedem a helyességében. Köszke.
2013. febr. 8. 17:06
 2/9 anonim ***** válasza:

Így is el lehet osztani, de ha már régóta ez megy nálad, akkor érdemes váltani már, pl: mell-hát-váll és B nap: láb-kar.


Vagy feloszthatod három naposra is, ha 3 napot mész egy héten, pl: mell-bic, láb-váll, hát-tric.

2013. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3-4x edzek egy héten. Tehát nagyjából minden második nap, és mindig felváltva. És miért lenne jó, ha módosítanék rajta? Gondolom érted bizonyos előnyét ez alatt, ha javaslod.
2013. febr. 8. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert a lényeg a változtatás, hogy ne szokjanak hozzá az izmok egy sémához. Így mindig új impulzus éri őket, amire kénytelen fejlődéssel reagálni, ha a kaja és a pihenés is megvan. De olvasd el ezt a cikket és utána megdumáljuk:

[link]

2013. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösszencs. Kipróbálom, lehet nem fogom annyira unni se :-)
2013. febr. 8. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:
szívesen. Látod, az a jó módszer, amit éppen nem végzel.:)
2013. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ha egy gyakorlatot elhagyok az említett hat hétig, és utána visszatérek hozzá, nem fogok benne kevesebbet nyújtani? Ha például az új gyakorlat kevésbé hatékony, mint ahogy említik. Izomzatból nem, de erőből se veszíthetek? Kicsit furán fogalmaztak, persze a lényeg átjött. Csak valahogy erről nem írtak, bár lehet én vagyok kicsit értetlen.
2013. febr. 8. 17:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell elhagyni, hanem minden héten cserélj ki valamit, tegyél be mást. Tehát max egy-egy hetekre hagyj el egy gyakorlatot. Változtathatod a sorrendet is és 6 hetente meg egy új izomcsoportosítást, heti elosztást csinálj.
2013. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ahha, értem már végre. Remélem lesz eredménye, mert egy ideje tényleg leblokkoltam.
2013. febr. 8. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!