Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől nőhetnék meg? 16/F/163cm

Mitől nőhetnék meg? 16/F/163cm

Figyelt kérdés
Az izomzatommal minden rendben, teljesen arányos vagyok, farkam is van, nem is néznék ki rosszul, de baromi nagy mértékben korlátozott az életem a 163 centim miatt. Minden srác 2 fejjel nagyobb mint én. Szüleim kb. 170 centisek, de én 175 kell, hogy legyek, beledöglök, ha nem.. egy ideje eddzek, leraktam a cigit (2 évig cigiztem..), nem baszok be minden héten, de adhatnátok valami konkrét tippet.. vitamin, koncentrátum, (nem ilyen hangszáltorzító hormonkészítmények), vagy valami bevált tipp, gyakorlat.. ha 175 lennék, totális teljes életet élhetnék. Segítsetek, jó? .. :D
2013. jún. 20. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha elmész orvoshoz és még nem zárultak le a csontjaid akkor tudnak segíteni

Én nem hiszem hogy y magasabb voltam nálad 16 évesen most 18 vagyok 175 cmrel tavaly nyáron nőttem 5 cmt szerintem te is beindulhatsz. Ne aggódj de elmehetsz kivizsgálást kérni nincs-e hormon hiányod! Ezt még megemlítem hogy ha tesztoszteront szedsz attól fogsz nőni de azt csak szigorúan orvosi felügyelet alatt mivel a heréidben csökken a teszto termelés és akár le is állhat. És akkor nehéz újra működésre bírni. De azt mondanom se kell ha csökken vagy leáll akkor se gyereked se álló farkad nem lesz + növekszik az esély arra hogy rák kialakuljon és még sorolhatnám... Szóval csak orvosi felügyelet alatt!!!!

2013. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!