Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha reggel edzettem, és este...

Ha reggel edzettem, és este berúgok, akkor kárba vész a reggeli edzésmunkám?

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 22:02
 1/6 anonim válasza:
Az edzés nem vész kárba, de a piában elég sok kalória van.
2013. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kárba nem vész, de nyilván hátráltat. Dehidratál, másnap nem tudsz normálisan kajálni, meg már aznap este se, és egy csomó haszontalan kalória.
2013. jún. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 whiteryback válasza:
Ha már komolyan edzel akkor minden káros dolgot hanyagolni kell.Például: alkohol,mekis kaják,drog, stb.. Szóval mindaz ami káros hatással van rád.Ha ezt nem tartod be nem lesz sok eredményed mivel ezek az alapvető dolgok amit hanyagolni kell. Ha nem bírod ki alkohol nélkül akkor szerintem semmi értelme sincs az edzésnek!
2013. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

előzőnek mondom: Az edzőmet korábban megkérdeztem erről, azt mondta, ha néha (havi mondjuk 2-szer) berúgsz, akkor annak semmilyen káros következménye nem lesz az edzés szempontjából.


Mondjuk én már jóval túl vagyok kettőn, de amúgy nem szoktam nagyon, csak most nyáron ráhúztam :D

2013. jún. 23. 15:11
 5/6 whiteryback válasza:
De ha már edzel akkor miért kell inni? Miért jó az ivás? Ha komolyan gondolnád ezt az edzést nem csak azért,hogy a nőknél előnyben legyél stb.. akkor abbahagynád az összes káros dolgot!
2013. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Komolyan gondolom, de verseny szinten így se úgy se lenne esélyem. Nem azért csinálom, hogy a nőknek jobban bejöjjek, hanem hogy kondiban tartsam a testem, meg jó érzés, élvezem is.

Az ivás ha nem tudod miért jó, akkor nem tudom megmagyarázni. Jó érzés a részegség.

2013. jún. 23. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!