Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelelő lesz az étrendem?

Megfelelő lesz az étrendem?

Figyelt kérdés

5.15: 50g csirke 50g rizs + zöldség + 1 kapszula Mega Daily One

6.00: 1 kanál MHN 100% Whey

8.15: 70g csirke 70g rizs + zöldség

12.00: 70g csirke 70g rizs + zöldség

15.00: 90g csirke 90g rizs + zöldség

17.30: Edzés után 2 kanál (50g MHN 100% Whey)

18.30: 150g csirke 150g rizs + 1 kapszula Mega Daily One

21.30: 70g csirke 70g rizs + zöldség

Bizonytalan vagyok a reggeli fehérjével kapcsolatban, hogy lenne érdemes szerintetek? Lehet (sőt biztos) hogy időnként a rizst felváltja majd a tk kenyér. Tojást utálom, túrót szintén (sajnos). Korábban edzettem de akkor még nem volt rá elég keret, így abbahagytam 9-10 hónap után, de most már adottak a körülmények hogy elérhessem a céljaimat.

Súlyom olyan 80-82kg körül van, 196-7 cm magas vagyok. Tervezem hogy edzés után lesz tömegnövelő is, de mivel vannak kiadásaim sajnos nem tudom fixen előre hogy lesz e rá pénz.

Munkámból kifolyólag reggel 8.30-től délután 2-3 - esetenként tovább is - óráig a szabadban vagyok, hogyan lehetne megoldani hogy 35-40 fokban ne rohadjon meg a kaja? Mennyire megbízhatóak ezek a hűtőszatyrok? Hűtőtáska felejtős, nem tudom egész nap cipelni magammal. Most így hirtelen ennyi jutott eszembe, ha lesz még kérdésem írok.



2013. jún. 29. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy miket eszel azt írd le hogy ez így összesen hány kalória és milyen megoszlásban. Egyébként az kifogás hogy nincs pénzed jól kajálni. Akkor végezz olyan edzést ami inkább az erőre megy.
2013. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiszámoltam neked: kb 2700 kcal ez elég kevés a te súlyodhoz emelni kéne kb 3000-re ami hiányzik belőle: naponta mindössze 15 g zsírt viszel be és ebből kb 5 g telített ami nagyonkevés neked minimum 70 g zsír kell napont a fele fel arányban. A fehérjéd viszont túl magas. Azt az mhn-wheyt reggelinél nyugodtan elhagyhatod. A másik meg hogy ha csak nem eszel meg 1 kg brokkolit naponta akkor rostot se viszel be eleget és érdemes lenne egy két étkezés rizstartalmát valami magasabb rosttartalmú ételre cserélni. Naponta 30 g rost kell.
2013. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poiu ***** válasza:
Nem kell hűtő. Tedd a kaját egy csavaros üvegbe, mikrózd meg alaposan, csavard rá a tetejét, állítsd a fejére. Akkor jó, ha lehülés után behorpad a kupakja. Persze ha kinyitod, meg is kell enned... Vannak kisebb üvegek is.
2013. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan fél kg brokkoli ami lecsúszna plusz a köret (répa borsó kukorica). Nem mondom hogy elég, de a semminél több. Zsírt mivel lenne érdemes bevinni? Lenmagolaj? Kalóriát mivel lehetne fokozni? 70g rizs helyett 120-125g tk kenyér napi 2x? Ez elméletileg 400-450 kcal. Melyik 2 étkezésnél lenne érdemes cserélni? Illetve milyen egyéb alternatívák jöhetnek szóba?
2013. jún. 29. 23:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a lenyeg hogy bevigyel naponta kb 30-40 g-ot. A zsiroknal meg kell lennie a telitett, telitetlen, tobbszorosen telitettlen aranyanak. Kell lenmagolaj is de mogyorok is, olivaolaj is ahogy zsirosabb husok meg tojas is. Tudom ajanlani hogy regisztralj a myfitnesspal.com-ra ja és a másik hogy nem kötelezö ezeket enni egyél meg naponta : 3000 kaloriat ebbol minimum legyen 170 g feherje( novenyit is beleszamolva) 70 g zsir, es 30 g rost. Ahogy kijon olyan kajakbol allitsd ossze. A maradek kaloriakat barmivel kitoltheted amit szivesen eszel.
2013. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!