Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Üdv! Szeretnék a nyárra kocka...

Üdv! Szeretnék a nyárra kocka hasat de nincs megfelelő étrendem, ebben kéne a segítség! Többi lent : )?

Figyelt kérdés
15-éves vagyok kajakozom és szedek fehérjét minden nap!Reggel és estére mit egyek ami elősegíti a fogyást ,hogy lehessen látni a hasizmomat? (ebédet sajnos nem tudom megoldani mert anyum és apum elég elfoglaltak ezért menzát rendelünk)

2013. márc. 5. 17:37
 1/4 A kérdező kommentje:
175cm magas vagyok és 70kg!kb úgy 5kilótól kéne megszabadulni :/
2013. márc. 5. 17:40
 2/4 anonim válasza:
Én focizok és nincs szükségem étrendre így is izmos vagyok ugyhogy focizz
2013. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne egyél (az ebéden kívül, hiszen írtad, hogy ott nem tudod megoldani) cukros, nagy szénhidráttartalmú ételeket, napi 2 liter víz, gyümölcs-zöldség :) ha a hasadon nincs zsír, akkor fognak látszódni a kockáid. ha csak hasazol, de nem diétázol, akkor erősödni fog a hasizmod, de látszódni nem fog. sok sikert :)
2013. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy szeded a fehérjét minden nap? A csirkéből csinálsz tablettát? Kicsit utána kéne olvasnod a dolgonak(gondolom a fehérje porra gondolsz..)de mint tudod a legtöbb ételben van némi fehérje ezért hülyeséget írtál.

Na de , hogy ne legyek off.

Diéta,aerob,súlyzós/testsúlys edzés=kocka has

2013. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!