Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eléggé merev a testem és...

Eléggé merev a testem és szeretnék hajlékonyabb lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék hajlékony lenni mert nagyon merev vagyok és segítséget szeretnék kérni.kérlek értelmes válaszokat adjatok. Köszönöm :)

2013. jún. 30. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Végezz nyújtó gyakorlatokat.
2013. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csinálj hídtartásokat, nyújtsd meg a combodat minden szögből.
2013. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és hogy kell?
2013. jún. 30. 15:40
 4/7 anonim ***** válasza:

töltsd le a fegyencedzést, abban vagy egy jó kis hídsorozat. A combodat meg sokféle képen megnyújthatod: csak úgy simán összezárt lábbal előrehajolsz, egyenes marad a láb, megérinted a lábfejedet.

-vagy: leülsz a földre, lábfejeidet összeérinted és felhúzod őket az ágyékodhoz, és nyomod le a földre a térdeidet.

-leülsz térdre, talpaid a segged alatt, aztán hátradőlsz amennyire tudsz, ez jól megnyújtja a négyfejű combizmot.

-vagy még mehet az hogy az egyik lábadat felrakod valahova, térmagasság felé, és odahajolgatsz hozzá, vagy terpeszülésben hajolgatsz középre, két lábhoz, meg isten tudja hova. vagy terpeszben ülsz, és az egyik lábadat behajlítod (térdednél) a seggedhez, és úgy is hajolgatsz össze-vissza.

2013. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
menj le hatha jóga edzésre,vagy otthon is elkezdheted jutúbon vannak kezdő hatha jóga órák.
2013. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de mint mondtam én merev vagyok és csak hajlékonyabb szeretnék lenni :( erre a jóga az jó?
2013. jún. 30. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:

igen jó,mivel a jóga az erőről meg az izmok hajlékonyságról is szól.

és mint írtam a hatha jóga a kezdő jóga.

de nézd meg hova lehet eljutni vele-

http://www.youtube.com/watch?v=OIPslnHVPOY

2013. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!