Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? :- (

Mi tévő legyek? :- (

Figyelt kérdés
Sziasztok egy rövidke sztori lenne , annyi hogy 5 éve kung fu-zom , versenyre is hívtak de , nem fogadtam el mert kizárólag önvédelem miatt kezdtem csinalni , egyik nap mikor sétáltam a barátnőmmel , szándékosan fellökte 2 roma srác , majd a szóváltás után , verekedtünk egy sajnos osztonből a láncütéssel védekeztem , mikor közelitettek felém. Egyik srácnak eltort 3 bordaja amit a mentős allapitott meg amikor kijöttek , azóta eltiltottak a klubból , kung fu-tól és a barátnőm is elhagyott , mert nem szereti az erőszakos emberek , bár már korábban sem voltunk a legjobban...... :-( nagyon szeretem , de látni sem akar ...... nincs értelme az életemnek :'( :-( se sport , se barátnő 23 /F

2013. jún. 30. 19:15
 1/10 anonim válasza:
100%
azért hagyott el mert megvédted? jó butuska volt akkor
2013. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézéseteket kérem , de tabletről írtam .
2013. jún. 30. 19:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hehehe.

hát igen.

kétfajta nőtípus van ilyesmiben.

az egyik olyan,mint amit írsz,hogy te brutális vadállat,meg elhord mindennek és nincs is tudatában a támadás komolyságának.

a másik meg ölelget utána és hősömnek hív.

amúgy menj át másik klubba.

alapból érdemes 2-3 évente új terembe,új edzőhöz menni.

2013. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

jah!

és legközelebb ne mentőzz meg vallj,hanem húzz el a francba,ha lebontasz valakit.

2013. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szergej55 ***** válasza:
Szia! Sajnos elég nehéz helyzet, mert önhibádon kívül alakult úgy, ahogy. Helyesen cselekedtél, emiatt ne izgulj. Ha a barátnőd ilyen miatt hagyott el, akkor k***vára egyszerűen nem ér annyit, hogy miatta bánkódj. Az egyesületednek meg egy jó nagy SÜN-t, ha jogos önvédelem volt!
2013. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szegénykém:( Megértem az érzéseid ugyan velem egészen más történt de ismerem ezt az állapotot 17/L Kitartás,remélem a barátnőd normális lesz!
2013. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztató válaszokat , azóta gazdagabb lettem 2 "spannal" és mindig ingyen iszok 1-2 sört , és magamban duzzogok , többet SOHA nem emelek kezet senkire inkább verjenek szarrá , de becsületes ember vagyok érdekel az egész keleti filozófia (( kaják , illem , közélet (bonsai nevelés, öltözködés stb.)) , de akkor sem fogom már visszakapni , egyébként a barátaim, meg nő ismerőseim hősnek hívnak , de kinek mi , egyedül apám büszke rám :) , hogy 65 kilós létemre nem futottam el előlük , és ha a szeretteimet bántják értük ölök.
2013. jún. 30. 20:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A nődtől már csak ürügy volt, hogy ezért elhagyott, már ha tényleg nem voltatok jóban. Az egyesületről meg annyit, hogy manapság itt mindenki inkább mossa kezeit.


Jól tetted, viszont legközelebb tényleg hagyd ott. Hívd fel a mentőt a mobiljáról és otthagyod. Szerinted közülünk bárki értesítené a rendőrséget, miután önvédelemből gázsrpay-t vagy gázstukkert használ, ahogy azt a törvény előírja? Dehogy is, úgyis kihoznák belőle azt, hogy nem jártunk el helyesen, és a végén csak szivatás meg elkobzás lenne belőle, mint ahogy a te esetedből is látjuk, vagy az ominózus elektromos kerítéses bácsira ha emlékszünk.

2013. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szegény:(( Amúgy tényleg menj át másik szövetséghez, a barátnődet meg nem tudom hogy szerezd vissza, próbáld a virágot ("aki a virágot szereti...":)), meg vmi dumát találj ki, valami meghatót, hogy az egészet miatta csináltad...
2013. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: azóta mi lett? Át tudtál menni egy másik egyesülethez?


Szerintem is nagyon jól cselekedtél! És a következő alkalommal, már ha lesz következő alkalom, nehogy hagyd magad, védd meg magad rendesen!!


Nagyon-nagyon jól mondják az előttem szólók. Menj át másik egyesületbe.


Én sosem hívtam volna a mentőket!! Te se tedd, ha ilyen van és bátran védd meg magad ezektől a patkányoktól!


HAJRÁ!

2013. júl. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!