Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés hogyan csináljam?

Edzés hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
1720cm és 65-70 kg vagyok.van egy kis úszógumim hogy lehetne eltüntetni?meg a hasamon ott az a vékony zsírréteg amitől nem látszik az izom az hogy lehetne eltüntetni?hallottam hogy edzéssel nem lehet csak diétával.ha valaki tudna ebben segíteni,az úszógumiban meg a diétába (ez ilyen szállkásító diéta lenne?)hogy hogy lehetne eltüntetni meg egy diétát írni.annak megköszönném:D16/F
2013. júl. 1. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog neked senki sem diétát írni. Builder.hu-n megtalálsz mindent, amúgy szálkásító diéta kell és heti 3 aerob 45-50 percig. De vigyázz, miközben futsz be ne verd a fejedet a villanypóznába, a 17 méteres magasság az veszélyes lehet.
2013. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Igen, tényleg kicsit colos vagy. Fogynod kéne pár kilót, nekem a cukor és keményítő elhagyása jött be. Tehát kenyér, rizs (igen, rizs:-), krumpli, tészta helyett zöldség.
2013. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

picit magas vagy

1720cm nem hiszem h meglátszik az a 70kg

2013. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
félreütöttem:DD
2013. júl. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!