Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel tehetnem vekonyabba?

Mivel tehetnem vekonyabba?

Figyelt kérdés
A terdhajlatnal(hatulrol nezve) nagyon vastag. Milyen gyakorlatok vannak amik ottt vekonyitanak? Maskepp nemtudom leirni, remelem ertitek mirol van szo. Ha valaki tud legyszi segitsen!
2009. okt. 15. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
célirányosan 1 helyről fogyni nem lehet. Ha diétázol akkor mindenhonnan megy le. Ha tömegelsz akkor meg nyilván nem lesz vékonyabb. Ezek ismeretében légyszives fogalmazd újra a kérdésed.
2009. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha valaszoltal ra akkor en mer fogalmazzam ujra? inkabb megkoszonom. De van ott am zsir is es szerintem ha olyan gyakorlatokat vegeznek amivel ott megdolgoztatom akkor vekonyabb lenne. Csak tudnam hogy miket:( ezert tettem fel a kerdest.
2009. okt. 16. 04:32
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a BodyBuilder.hu-n megtalálod... (Bocsi, tudom az férfiaknak való oldal, de ott nagyon jól le vannak írva a gyakorlatok)
2009. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na akkor most mégegyszer: Hiába dolgozod meg az adott testrészt, célirányosan egy helyről fogyni nem lehet.


És a body.builder.hu egy nagyon jó oldal, olvasgasd!

2009. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tornázz Rubint Réka dvd-re, néhány hét alatt eltűnik onnan zsír, és szép izmos lesz.
2009. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!