Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi értelme van, ebben a...

Mi értelme van, ebben a tömegnövelő edzéstervben, a vállvonogatás, egykezes evezésnél, felmenni a 15 ös ismétlészámig?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

[link]

Miért kell felmenni a ös ismétlésik? Nem lenne elég a 8??



2013. júl. 9. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát hallod, ezt nem tudom.

Az áthúzást azt érdemes nagyobb ismétlésszámban végezni, az úgy jó. A trapézizmok-ban túlsúlyban vannak a vörös vérsejtek, ezért a magasabb ismétlésszámra reagál jól, az is rendben van úgy. A tarkóhoz húzást meg a fűrészelést nem tudom hová tenni. De szerintem ezt az edzéstervet ebben a formában hagyd. Egyrészt rengeteg sorozat van benne, ,eg rossz gyakorlatok, pl. nyakból nyomás, nyakhoz húzás. Meg a vádli edzésnél kell az ismétlésszámokat változtatni, felmehet akár 50-ig is! 2. Héten meg mi az a melledzés??? Szerintem állíts össze egyet magadnak, nekem ez nagyon nem tetszik. Ráadásul még izolációs gyakorlattal kezd...

2013. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!