Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Taekwondós elmélet?

Taekwondós elmélet?

Figyelt kérdés

Itf taekwondó társaimat kérdezem hány év után vagy milyen színú/fokozatú övtől kezdtétek el ténylegesen tanulni magatoknak az elméletet? Úgy értem hogy mondod magadbaés akkor ez a dolimio maki, ánu sagi, paro chirgi..stb

Bocs a helyesírásért nem tduom hogy van kóreaiul.



2013. júl. 11. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem akarom alábecsülni a kérdésed fontosságát, de aligha ez az ami számít. Bármit is. Tanulj meg rúgni, utánra bárhol tanulgathat elnevezéseket. Sőt, elnevezéseket netkaratésok is tanulhatnak, ahhoz nem kell tudni mozogni.

Ez legyen utolsó fontosságú, szerintem.

2013. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mondcsak mióta is taekwondozol és milyen öves is vagy hogy csak úgy le netkaratésozol?
2013. júl. 14. 13:22
 3/11 A kérdező kommentje:
ja és ennyi a véleményed, tanulj meg rúgni, pff a taekwondóhoz nemcsak ennyi kell. amatőr
2013. júl. 14. 13:23
 4/11 anonim ***** válasza:

idővel rád ragad vizsgán meg mutatják is nem csak mondják hogy mit kell csinálni (mert mé lehet magyarul se értenéd)

De nem ez az elméleti rész, az külön van és fekete öv fölött jön elő vagy már első dan vizsgán is nem tom

2013. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, az első válaszoló megjegyzéseit teljesen félreértetted, méltatlan, hogy ilyen arrogánsan reagáltál, főleg, hogy az önérzeted önmagad sértetted meg az elégtelen szövegértelmezéseddel.


Az elméleti tudás e szintje egy idő után valóban ráragad, csupán figyelni kell az edzéseken.

2013. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rám is ragad de ami nem azt mégis csak meg kell tanulni.
2013. júl. 23. 10:55
 7/11 anonim ***** válasza:
meg fogod :) ez egy harcművészet (elvileg) szóval egész életedben gyakorolnod kell, nem ez lesz a nehézség, nem a mozdulatok koreai nevének megtanulása a vízválasztó :)
2013. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyébként vicces mert nekem csak 6. guppom van és kérdeztem 3.-2.-1. gupposokat és azt mondták ők sem tudják a hárítás nevét. XDDD
2013. júl. 23. 16:51
 9/11 anonim ***** válasza:
na látod. Én még csak 8 vagyok :) de amúgy nem számít, hogy mennyi. Jó azért pár dan az már valami, de egy szintig szinte bárki eljut.
2013. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy még egy év és odaadhatom az övemet :D XD (ha jól számoltam)
2013. júl. 23. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!