Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Taekwondós elmélet?

Taekwondós elmélet?

Figyelt kérdés

Itf taekwondó társaimat kérdezem hány év után vagy milyen színú/fokozatú övtől kezdtétek el ténylegesen tanulni magatoknak az elméletet? Úgy értem hogy mondod magadbaés akkor ez a dolimio maki, ánu sagi, paro chirgi..stb

Bocs a helyesírásért nem tduom hogy van kóreaiul.



2013. júl. 11. 14:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
eddig két vizsgám volt, fél éve kezdtem, egyedül én ugrottam a vizsgázók közül és nem titkolt szándékom következő vizsgán is ugrani, de amúgy heti 5-7 edzésre elmentem mindig, otthon is sokat gyakoroltam szóval végülis valamennyire megérdemeltem. Meg a nagymester aztmondta figyelembe vette a versenyeredményeimet is mert egyből versenyekre is eljártam :DD Pesten meg úgy se fogok ugrani :D vagy nem tom, ismerek pár nagyon jó taekwondost aki nem ugrott már Pesten. Amúgy nagyon jó mestereim vannak.
2013. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!