Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Közvetlen megállás utáni...

✮ʝօк&# kérdése:

Közvetlen megállás utáni pulzusszám lehet magasabb a futás alattinál?

Figyelt kérdés
Égetni szeretnék, amire mint tudjuk 85 fölötti pulzusszám már nem alkalmas. (egyszerű, lassú) Futás közben nem érzem hogy nagyon magas lenne pulzusom, viszont megállás után néhány másodpercig bizony nagyon-nagyon gyors. Ez normális?

2013. júl. 13. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
hogy a frászba ne lenne alkalmas a 85 feletti pulzus, sőt a 130 a legalkalmasabb.
2013. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
heti 3x30 perc futás ilyen 120 körüli pulzusnál megfelel? amúgy 68-70 kg az átlagsúlyom, a hasamon kezdenek kirajzolódni a kockák,de azért még combon, fenekemen látszik hogy van egy kevés plusz(persze sehol sem vagyok valami feszes). A napi CH bevitelem zömét 1-2 (átlagméretű)szelet kenyér (ritka esetben búzalisztből, ha csak lehet akkor teljes kiőrlésű), valamint sok zöldség teszi ki.Amennyire az anyagi helyzet engedi igyekszem sok húst enni (minél több csirkét meg halat, de disznót meg tojást is sokat eszem). 17/F 2 hét alatt fogytam 1-1,5 kilót, ami állítólag pontosan jó. A kérdésem tehát hogy a futás mennyisége (mellette calisthenics elég keményen)megfelel? És tudom hogy diéta alatt nem szabad éhezni, néha mégis éhesnek érzem magam, ilyenkor normális esetben bevágnék egy szelet lekváros kenyeret, ilyen esetben mit ehetek ami nem árt a diétának?
2013. júl. 14. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!