Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem abban,...

Gallits Gábor Csaba kérdése:

Valaki segítene nekem abban, hogy milyen önvédelmi gyakorlatokat vagy sportot tudnék űzni?

Figyelt kérdés
Mozgássérült vagyok,2 támbottal járok már pár éve,most lett a könyökmankóra való váltás előírva a testi épségemért és teljesen meggyógyulni már nem fogok tudni,de szeretném magamat és a családomat is megvédeni.

#önvédelem #mozgáéssérült
2013. júl. 13. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Találtam egy helyet, 3 városban is működnek hátha közel esik: [link]
2013. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aikiboxer ***** válasza:

Pontosan melyik testrészed sérült?


Ismerek feketeöves aikidóst, aki deréktól lefelé bénult, ülve aikidózik. :)

2013. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kovpet ***** válasza:
Ha bottal jársz, akkor mindig van nálad fegyver, én ebből indulnék ki.
2013. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és segítő kész válaszokat,egyébként gerincvelő sorvadással születtem és a lábaim a bajosak jelenleg,de egyenlőre pontosan nem tudni,hogy mi az úgy nevezett főbetegségem,ez augusztusban fog majd kiderülni.
2013. júl. 13. 23:30
 5/6 aikiboxer ***** válasza:
Ilyen előzményekkel nem fognak téged engedni olyan küzdősportot végezni, amelyben szabad küzdelem van (mert nagyon veszélyes, és egy edző sem fogja vállalni a kockázatot), úgyhogy: aikido. Ebben csak magadhoz mérten és csak annyira kell megerőltetned magad, amennyire képes vagy és te szeretnéd. És a mozgáskultúrája rugalmasan igazodik az egyedi képességekhez.
2013. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves aikiboxer,köszönöm szépen,akkor ennek fogok utána nézni,remélhetőleg Újpesten is találok majd ilyet.
2013. júl. 14. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!