Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzéssel lehet szálkás...

Fegyencedzéssel lehet szálkás izmokat szerezni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Már fél éve kezdtem,erősödtem de látszati eredmények még nincsenek.1 hónapja vettem meg a 2. részt, az szerint kajálok napi háromszor.(Hús, zöldség, gyümölcs, zab, stb.)Lesz ennek így eredménye fél vagy 1 év múlva?

16/f 179 cm 59 kg

Húzódzkodás:5. Fekvőtámasz:6. Guggolás:8. Lábemelés:7. Híd:2. Fejenállásba fekvő:1.

Jah és szerintetek képes leszek a mesterlépésekre?



2013. júl. 13. 15:27
 1/10 anonim válasza:

Nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy nagyon nagy látszata legyen. Csináld tovább,mivel erősödni fogsz,viszont komolyabb látszata majd 18-20 éves korod körül lesz,mivel egy fejlődésben lévő szervezet nem "mutat" annyit. :)


(Egyébként én is csinálom :) )

2013. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Osynho ***** válasza:
Az izomzat attól szálkás, hogy kevés zsír fedi. A napi 3 kaja kevés, valamint megpróbálnék súlyzós edzéseket is, hátha, az jobban beválik.
2013. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami a fegyncedzés 2-ben van étrend az szar.

A fegyencedzéstől ne várj jelentős változást izmosodás terén mert nem arra találták ki.

Eredménye biztos lesz.De ha izmosodni akarsz akkor inkább menj konditerembe.

A guggolásból,lábemelésből és hídból simán meglesz a mesterlépés 1 év alatt.

A fekvőtámasz mesterlépés nem lehetetlen de minimális kifordulás nélkül még senki sem tudta végrehajtani.

A kézenállásban fekvőhöz még senkinek sincs akkora ereje és izomzata ,hogy kivitelezhesse. Talán a Guiliano Stroe gyerek képes lesz rá ha meg nem hal.

2013. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen az a kézenállásban fekvő? Ez nem ellentmondás?
2013. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kézenállásba fekvő azt jelenti, hogy felmész kézállásba, és úgy hajlítod be a könyököd, majd nyomod ki magad
2013. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

4-esnek:

[link]


Így csinálsz fekvőket.

[link]

Így.

2013. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor helyesen.: Kézenállásban végzett karhajlítás

azért mondunk kézenállásban fekvőt mert az rövidebb és a fordító így fordította a Handstand Push up-ot.

2013. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A "handstand pushup" annyit jelent, hogy kézenállásból való kinyomás. Egy magyar embernek ez értelmetlen, akárhogy is nézzük. Ezért fordította a fordító (ha helytelenül is) értelmesen.
2013. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen attól biztos hogy szálkás leszel, viszont nagyon vékony vagy :S Ilyen magassághoz legalább 65 kiló kéne legyél... Bár én a helyedben 75-78 ra is felmennék.
2013. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Osynho ***** válasza:

"Igen attól biztos hogy szálkás leszel"


Kajafüggő a zsírosodás mértéke.

2013. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!