Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, és formásodn...

Szeretnék fogyni, és formásodni.17L,160/50. Milyen edzésterveket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem vagyok kövér, általában azt mondják szép alakom van,meg hogy pont jó, de én úgy érzem jó lenne mozogni, formálni magam minden téren. egészség szempontjából is,meg önértékelés végett is.

Ahonnan fogyni szeretnék: Has,Kar,Comb.

Formásodni is azt nagyon szeretnék. Főleg popsi.

Viszont nincs pénzem konditeremre, és asztmás is vagyok.de a futás azt mondják jót tesz, meg hogy az mindent megmozgat és mindenhonnan arányosan megy le a zsír. Ez igaz?

Úszni nem szeretnék, régen jártam de olyan széles lett a hátam, nagyon idegesítő,azzal lehet tenni valamit?

Kérésre küldök képet.De a hasznos tanácsokat fogadnám el legfőképpen. És ha mozgok rendszeresen akkor mellé hogyan táplálkozzak? azt értem, hogy gyorskaják,széndhidrát,cukros üditők off, de hogy mégis bővebben?:)

Köszönöm a válaszokat:)



2013. júl. 17. 12:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah, és a 2x1kg kis súlyzók mennyire segítenek abban, hogy ledolgozzam ott is a felesleget?Mert ha hatásos,beszerzek egy olyat is. Mondjuk a futópadnak örülnék a legjobban
2013. júl. 17. 13:08
 2/2 anonim válasza:

Én személy szerint utálom az edzésterveket,mert ha minden lelkesedés nélkül csinálod robotszerűen,annak semmi értelme. Inkább csak mindennap mozogj valamit.

Amihez épp kedvet érzel. Biciklizés,futás,gimnasztika,kosarazás,meg ilyenek.

Nem kell addig csinálnod amig össze nem rogysz,csak ugy,hogy már kellemetlen legyen egy kicsit. Amennyit birsz.

2013. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!