Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, milyen...

Fogyni szeretnék, milyen OTTHONI edzésterveket javasolnátok? (További kérdések lent)

Figyelt kérdés

Mennyire baj hogy szinte semmit sem eszem csak ebédet + reggel egy kávét iszom?


Péntekenként eljárok konditerembe milyen gépeket használjak leginkább?


Azt hallottam hogy fontos zöldségeket meg gyümölcsöket ennem stb de miért nem elég ha egyszer eszek ebédet és utána semmi mást? (Egészségügyi dolgokkal tisztában vagyok csak a fogyász szempontjából kérdem)


2010. nov. 24. 17:31
 1/1 anonim válasza:

Azért nem jó, ha egy nap csak egyszer eszel mert a szervezeted ilyen kor inkább elraktározza, zsírrá alakítja azt a keveset is mert az váltod ki belőle, többször kell keveset enni, így az emésztéseg folyamatos és nem kell raktároznia a szervezetednek, amúgy meg természetesen nem mindegy, hogy mit eszel. Próbáld meg csökkenteni az adagokat és a szénhidrátot.

Én is ezt teszem, nekem sem mindig megy. :)

Én otton néha tornázni szokatan Rubint Réka dvdre vagy a "Van 5preced?"-re amit neten is megtalálsz.

2010. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!