Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem lelkesedek már...

Miért nem lelkesedek már annyira a lovaglásért?

Figyelt kérdés
Volt jópár hónap, amikor nagyon lelkesedtem ezért az egészért. Aztán egy idő után kezdtem egy kicsit unni, pedig mindig tanulok valami újat. Folyton arra sarkallom magam, hogy élvezzem, lelkesedjek megint, várjam megint olyan izgatottan, de nem megy. Mindezek mellett azonban rájöttem, hogy élni sem tudok nélküle, hiszen megszoktam a lovaglást, szinte minden nap lovagolok. Szeretem ezt az egészet, nem erről van szó, abbahagyni sohasem tudnám, de kell a lelkesedés, hogy egészségesen folytatni tudjam. Hogyan tovább?

2013. júl. 17. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán csak egy fellángolás volt a lovak és a lovaglás iránt.

Sztem folytasd egy ideig de ne görcsölj rá úgy menj el hogy szereted de nem kötelező jobban fogod érezni magad ha tudod hogy abbahagyhatod meg úgy gondolj rá mint egy sportra egy célra hogy megtanulj.

Ha viszont mégsem akkor hagyd abba.

Ja és nem kell mindig úgy elmenni hogy te vagy a világ legboldogabb embere neked is lehet rossz napod.

Akkor élvezd amikor a nyeregben vagy ne akkor amikor mész.

Remélem tudtam segíteni :)

2013. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehet csak kiváncsi voltál hogy milyen lehet,de mikor megtapasztaltad akkor rájöttél hogy nem igazán nay cucc..

Én is igy voltam vele,a barátnőmmel rendszeresen jártunk lovagolni,két lovastáborban is voltam,és mindenféle lovas cuccot vettem magamnak,tollat,füzetet,meg mindent.

Most meg...szeretem a lovakat,mármint aranyosak meg minden,és ha lovagolok azt azért szeretem,de már elmult az a fene nagy lelkesedésem,és lovas mániám..

2013. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok én még mindig szeretem ez a 3. nyaram és semmit nem csökkent a lovak iránti szeretetem.
2013. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából évek óta lovagolok, mindig is szerettem, ahogy most is. És ahogy elnézegettem a válaszokat, beleolvasgattam, már jobban is érzem magam. Segítettek a válaszok, és azt hiszem hogy már nagyobb a lelkesedésem :) Szóval nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettek, de azt hiszem közrejátszott az edzőm tegnapi biztatása, dicséretei is. Szóval mégegyszer köszönöm !
2013. júl. 18. 11:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!