Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki ha egy 13 éves lány...

Ciki ha egy 13 éves lány break táncra jár? Nagyon fiús?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Én is jártam, most 14 vagyok és volt ott jópár lány is. Plussz egy csomó lány ismerősöm jár oda, és egyáltalán nem fiúsak. És ne az érdekeljen, hogy mások mit gondolnak, vagy hogy ciki e, ha szereted, akkor csináld. Én inkább vagánynak gondolom, nem fiúsnak. A tánc fejleszti a mozgásod, az lesz ciki, ha majd a barátaiddal bulizol, és neked tök jó mozgásod lesz, ők meg majd állnak ott, vagy csak lötyögni tudnak. Legyél büszke rá, hogy breakelsz:-)
2013. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok köszii :) még nem breakelek csak nagyon szeretnék szeptembertől fogok járni .. ha találok valamilyen oktatást.. de még nem tudok semmit ://
2013. júl. 17. 21:37
 3/6 hunbula ***** válasza:
Szerintem kifejezetten vagány. Azt csináld, amit szeretsz, az a lényeg. Nehogy később bánkódj rajta, hogy jajj de máshogy kellett volna csinálni. :)
2013. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudok valahol a 3. ker-ben táncoktatást? inkább üröm csillaghegy és békásmegyer környékén..?
2013. júl. 18. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát itt van egy oldal, keresgélj:)
2013. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
milyen oldal?
2013. júl. 19. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!