Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tornagyakorlatok otthonra 16...

Tornagyakorlatok otthonra 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és sajnos van rajtam elég sok kiló súlyfelesleg, amit le szeretnék adni. Az étkezésemre figyelek, úszni is eljárok legalább heti kétszer, szobabiciklizni is szoktam, de szeretnék otthon is legalább heti kétszer mozogni. Milyen 'edzéstervet ajánlotok'?

2013. júl. 18. 07:22
 1/3 gömbicica válasza:
bocsi, hogy csak szövegelek, de guglizol egyet, és kijön jópár oldal a témában. választhatsz. meg vannak női havilapok, amik teli vannak ilyesmivel.
2013. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj saját testsúlyos gyakorlatokat, pl. a Fegyencedzésben vannak hasznos dolgok. Meg mehet még mellé hasra hasprés, fordított hasprés, illetve lábra kitörés, sissy-guggolás.
2013. júl. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kedves első, hidd el próbáltam, de semmi 'megfelelőt' nem találtam, vagy r*hadt nehezek voltak, vagy gépek kellettek hozzá, ami nekem nincs..

2. köszönöm:)

2013. júl. 18. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!