Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom lefogyasztani a...

Hogyan tudom lefogyasztani a hasamat?

Figyelt kérdés
A segítségeteket kérem... mindig vékony voltam, egyszerűen képtelen a hízásra...kb 1 évvel ezelőttig:( Azóta híztam kb 10 kilót. Nagyon gáz, mert nagy része a hasamra megy, szal most már van egy szép kis úszógumi a köldököm alatt, és ha nem húzom be a hasam, úgy nézek ki, mint aki terhes :( ... A fenekemre is ment, de ott nem annyira vészes, de tényleg a hasam az nagyon csúnya. Milyen jellegű sportolással tudom ezt a legjobban ledolgozni? Ilyen téren teljesen tapasztalatlan vagyok, sosem sportoltam, csak amit tesi órán muszáj volt, és mindent eszem, ami jól esik. Köszi előre is minden tanácsot.
2009. okt. 21. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
diéta,futás,felülés.
2009. okt. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
70%

Szedjél le a nertől DVD-ket. Norbi, Réka... én szoktam rájuk tornázni.

Ha meg nem akarsz a földön szenvedni, akkor vegyél egy hullahopp karikát, s a lakásban simán tudsz karikázni, akár filmnézés közben. És nem is lesz tőle izomlázad.

2009. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

diéta

+ menj el konditerembe, kérj fel személyi edzőt, és ő megmutatja, hogyan dolgozd le a hasadat. először fizetős, de pár alkalom alatt megjegyzed. így tuti, hogy jól végzed a gyakorlatokat.

sok sikert!

2009. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2009. okt. 22. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Rubint Réka dvd.. netről is le tudod tölteni, ingyen.

Ezt kiegészíted futással. Én így szoktam: egyik nap futok, másik nap rékázom. Emellett figyelj oda picit a táplálkozásra , ha nem megy le ettől ( nekem már ettől is lement).

2009. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!