Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aktív küzdősport mellett...

Aktív küzdősport mellett kitudnám gyúrni a lábaimat?

Figyelt kérdés

Heti 3 kickbox edzésem van hétfő-szerda-péntek, 2,5 órán keresztül abban van minden.Arra lennék kíváncsi,hogy ilyen mennyiségű edzés mellett kitudnám-e gyúrni a lábaimat saját testsúllyal?Ezek lennének a gyakorlatok:


Egylábas felugrás kitörésből.

Egylábas falnál ülés.

Kitörés

Lábnyújtogatás fekve

Guggolások.


16/f



2013. júl. 20. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

én 10 éve thai-boxolok és olyan nagy vádlijaim vannak hogy mindenki csak néz meredt szemekkel, pedig soha nem gyúrtam rá semmit.. a sok szökdeléstől úgy is megfog nőni , combom is eléggé jó, de arra már gyúrhatsz:) vádlid viszont biztos nagyon megfog nőni.. legalábbis én így voltam vele

18/f

2013. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne számits sokra, izmos lábokhoz édes kevés ez,

szökdeléstől biztos nagyon izmos lettél

2013. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. edzettél már életedben lábra saját testsúllyal?
2013. júl. 20. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
igen , azzal szoktam bemelegiteni ,de én fos vagyok hozzád képest
2013. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem leszólni akartalak,csak egy barátom folyamatosan ezekkel edzette rohadt izmosra a lábait,igaz ő csak így edz mellette nem csinál semmit szóval csak ezek terhelték a lábát.Én meg kíváncsi vagyok,hogy kickbox mellett is lehet-e olyan a lábam mint neki.
2013. júl. 20. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:

persze,hogy ki.

sőt te még könnyebb helyzetben is vagy más ks-olókhoz képest,mert a kickboxban nincsen combos,ezért a komoly konditermi guggoló,láb nap utáni izomláz miatt sem kerülnél különösebb hátrányba,sérülés veszélybe.

2013. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most ironizálsz?Fáradt vagyok,ne haragudj.
2013. júl. 21. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!