Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Utcai harc, hogyan csináljam?

Utcai harc, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy elkerülhetetlen, hogy összeverekedjek egy sráccal! A csávó kondizik szerintem vagy 20 kilóval nehezebb is! Viszont én meg küzdősportolok (kickbox), szoktunk földharcozni mma-sokkal edzésen, szóval ha földre kerülne a sor, szerintem el tudnám intézni! De ha lehet, elkerülném hogy elkapjon! Nem volt még dolgom ekkora emberrel! Szerintetek, hogy próbáljam elverni? Mire mennyek? Szeretném gyorsan és hatásosan elintézni! Azt ne írja senki, hogy beszéljük meg mert ezt nem lehet! Ha lehet olyan írjon akinek tényleg jó ötletei vannak! Kicsit tartok tőle, utcán még sosem kellett harcolnom!

2013. júl. 22. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Ha cigány akkor fuss az életedért, mert ha meg is vered, másnap felkeres egy 16 fős csapat, és nem úszod meg!
2013. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
én sípcsontra, vagy lágyrészekre mennék, de csak óvatosan mert ha baja lesz, te jársz rosszabbúl... ha ismersz karfeszítéseket azzal meg lehet alázni egy embert.
2013. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ismerek karfeszítéseket igen! Fojtást is elég sokat. Kar, lábfeszítéseket is! Nem roma egyébként! Nem lenne ebből gond, hogy utána többen jönnének! Csak azért elég nagy darab a csávó!
2013. júl. 22. 12:14
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És mennyire vérremenő küzdelem? Próbáld meg azt, hogy mielőtt ez egész elkezdődne közel mész(ilyenkor nem üt meg, mert még nem kezdtétek el) és úgy megfejeled, hogy megbánja hogy megszületett. Esetleg ha rögtön kezdődik ugorj be elé vágd gyomorszájon és ugorj vissza. Nem lesz ideje megütni ha jól csinálod. Ha bízol a reflexeidben várd meg, hogy üssön, fordulj ki az ütéséből, kapd el a kezét, amivel ütött, és rántsd meg magad felé, akkorát fog esni, hogy csak na! Onnantól pedig ha még van kedve verekedni, földharcban legyőzöd.
2013. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
Ha kickboxolsz akkor mi a probléma? Azért mert kondizik még nem tud verekedni. Én is edzem attól még nem tudok bunyózni. Földharcban azért ne bízz annyira ha 20kilóval nehezebb, mert ha nem sikerül a feszítés akkor felemel aztán a földhöz vág, az meg nem lesz kellemes + nem tudhatod, hogy van e jártassága valamilyen küzdősportban. Én judoztam 6 évig, ütni nem tudok de dobni simán. A nagy állatok meg amúgy is inkább bekapnak pár ütést, hogy rádfogjanak. Inkább tartsd a távolságot, ha gyors vagy akkor 1-2 rúgást meg lehet próbálni belsőcombra meg testre. Ha közel kerül akkor Muay Thai Clinch-csel próbálkoznék, azt nem tudja kivédeni ha nem jártas a harcművészetekben és akkor fejbe tudod térdelni. A gyorsaságodat tudod egyedül kihasználni, én távol maradnék tőle és sokat mozognék. Hamar ki fog fáradni onnantól meg nincs nehéz dolgod ha ésszel bunyózol.
2013. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha eljön az ideje akkor nagyon vérremenő lesz az biztos!
2013. júl. 22. 12:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor törd le a lengőbordáját egy jó rúgással
2013. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyban hozzájárult a kis köcsög, hogy most válunk a feleségemmel!
2013. júl. 22. 12:47
 9/15 anonim ***** válasza:
És ha ennyire durva, akkor miért puszta kézzel mennél ellene? Szerezz be egy tonfát, azzal nem kell gyakorlottnak lenni, és nagyobbat üt mint egy medve.
2013. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem félek tőle, nem arról van szó! Csak kíváncsi voltam, hogy egy nálam 20 kilóval nehezebb sráccal, hogyan lehet egyszerűen végezni! Nem akarok azért börtönbe kerülni! A segédeszközök nem az én világom!
2013. júl. 22. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!