Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hagyományos küzdősportok...

A hagyományos küzdősportok miért szorultak háttérbe?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például a birkózásra, ökölvívásra, cselgáncsra, stb.


Ma már mindenki vagy valamilyen név nélküli harcművészetet preferál (ami nem jelenti azt, hogy lenézem, nem lenne hatékony, de lássuk be, hogy nem olyan hatásfokú, mint például Ázsiában) vagy MMA-zik (ami szintén a küzdelem csúcsát jelképezi, de minden kis b*zi elkezd lejárni és azt hiszi, hogy ő Brock Lesnar...


2013. júl. 24. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem mint sporttal van bajom a birkózással hanem ez az általános megítélése... valljuk be, ott ahol férfi testek simulnak össze miközben erőlködnek nyögdécselnek, soha az életben nem lesz divatos, mert a legtöbb férfinek ez a szó jut eszébe rőla... gay.
2013. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
amúgy ez a jelenség nem új keletű... 23 évvel ezelőtt mikor elkezdtem cselgáncsozni, már akkor kilógtam a sorból mert mindenki karatézett, mert akkor éppen az volt a divatsport...
2013. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Pedig az embernek még a civilek számára "félreérthető" helyzetekben sincs ideje/ereje a szexualitásra asszociálni küzdelem közben XD.

Sőt mikor lányokkal birkóztam (nem sokszor, pár alakalommal edzőtáborban), akkor sem igazán...

2013. júl. 25. 22:24
 14/14 aikiboxer ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem "gay" a birkózás... Én csak judóztam egy kis ideig, ahol sok földharc volt és egymáson feküdtünk elég félreérthető helyzetben, de soha nem volt melegem, pedig meglehetősen homofób vagyok...
2013. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!