Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan alkat, hogy izomépít...

Van olyan alkat, hogy izomépítésben gyakorlatilag fejlődésképtelen?

Figyelt kérdés
A bicepszeim kicsi púpok,tömegük képtelen nőni,a könyökhajlatomnál látszik a bekötő ín.Fél éve kézisúlyzózok és keményen fekvőtámaszozok.
2013. júl. 24. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

"Keményen fekvőtámaszozok"

Hát nem csoda, hogy semmi fejlődés nincs :) Keress egy edzéstevet,és iratkozz be egy terembe!

2013. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem, nincs olyan alkat.
2013. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm is ilyen itthoni edzést csinál mint én,de nagyobb lett a bicepsze.Igaz a mellizma meg kisebb.
2013. júl. 24. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van edzésterve, és nem bénázik akkor bárhol lehet fejlődés!
2013. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan. Jó étrend és komoly edzés kell.
2013. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rendes edzésterv+étrend!

Így még a legektomorfabb alkat is képes fejlődni.

2013. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van. Aki olyan hülye, hogy nem tud normálisan edzeni :D (és enni)
2013. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan. Van olyan, akinek nehezebben megy vagy lassabban, de olyan nincs, hogy ne fejlődjön. Rendesen kell edzeni meg betartani az étrendet.

52 kilós kiscsaj voltam, mikor elkezdtem edzeni. Soha az életben nem voltam kövér vagy kicsit párnásabb (kívülről legalábbis). Én, nagyon okos, meg elkezdtem futni, rögtön lefogytam még csontosabbra, gyönyörűen néztem ki, mondhatom... Azután meg vért izzadtam minden egyes nap minden héten, minden hónapban, hogy a hülyeségemet helyrehozzam. Rohadt lassan jön rám a zsír is, az izom is. De jön! Ha rám jön izom, akkor bárkire, ezt szoktam mondani :DD Megkínlódok én annyit az izmosodással, mint mások azzal, hogy leadják azt az utolsó 5 kilót. Legyél türelmes és ne tökvakarászással teljen az edzés.

2013. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!