Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szálkásítani akarok, akkor...

Ha szálkásítani akarok, akkor milyen étrendet kell követnem?

Figyelt kérdés
Mit kell ennem ha szálkásodni akarok, ez mennyi idő után fog látszódni, hogyan és mennyit kell mozognom?

2013. júl. 25. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szálkásításhoz a halételeket ajánlanám.
2013. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajánlani tudnék mondjuk futást edzésnek mert elméletileg evvel tudsz a legtöbb kalóriát égetni mellé a táplálkozásra is szedj le egy fehérje dús diétát az internetről ne ijedj meg ha nem szereted a halat én sem szeretem én csirke mell filét nyomok. :)
2013. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g x testtömegkg fehérje és 1-2g x ttkg ch legyen. Kezd a magasabb ch mennyiségről és ha nincs meg a heti 0,5kg fogyás, akkor csökkentsd a ch-t.

Fehérje: sovány húsok, tojás, sovány túró, protein tápkieg

Ch; barna rizs, zabpehely, tk kenyér, sok zöldség.

Zsír: lenmagolaj, halolaj.


Kell még heti min. 3-4, 40-50 perces aerob edzés is, pl kocogás, bicaj.

2013. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen, és ha mondjuk naponta 4szer eszem rizst csirke v pulyka hússal meg zöldséggel az jó? vagy mit ehetek még ezen kívül? gyümölcsök? stb...
2013. júl. 25. 12:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt nem annyira kellene diétában a cukor miatt, a rizst meg ki kell számolni, ahogy írtam, mert ugye kevés ch kell diétához és 100g rizs már 80g szénhidrát (ch). Szóval számolgass kicsit, nem mindegy miből mennyit eszel. Kalória mínusz kell zsírleadáshoz.
2013. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!