Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20 évesen focista karrier?

20 évesen focista karrier?

Figyelt kérdés
2 év múlva Angliába költözöm barátnőmmel. Mivel nem igazán értek a focin kívül máshoz, ezért azt gondoltam felkeresek egy 5. osztályos csapatot, hogy megpróbáljak bekerülni. Azért 5. oszt., mert itt min. 150 fontos fizu jár hetente plusz egyéb juttatások (ami gyakran még egyszer annyi mint az alap bér), tehát meg lehet élni...16 évesen hagytam abba a focit, most 18 vagyok. Hobbiszinten még focizok, haverokkal kisebb tornákra is járunk néha. Van esély arra h 4 foci nélküli év után alkalmaz egy 5. ligás csapat?

2013. júl. 26. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Esély mindenképpen van rá, nem csak a focista múltadat nézik, hanem hogy mennyire van tehetséget hozzá. Hogyha úgy lássák, hogy 4 év foci nélküli év után meglehetősen jól teljesítesz, akkor tuti felvesznek, gondolják hogy négy éve nem focizott és ilyen jól tud, akkor egy kis edzéssel még viheti valamire. (Persze hogyha tényleg tudsz valamit ;))
2013. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
éltem londonban, heti 150 fonttal kb kitörölheted, mázlid van, ha egy olcsó 1 szobás lakást amiben így is van rajtad kívül 3 albán bevándorló, meg tudsz fizetni belõle, és akkor még nem ettél, nem tömegközlekedtél, nem szórakoztál...
2013. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát 13 évesen játszottam először u-19-be itt a megyébe aztán nb -s klubhoz igazoltam és a suli miatt kellett abbahagynom :)

és a 150 font vszinű kevés de azért ezek a csapatok olyan körülményt akarnak biztosítani amivel a sportoló eltudja tartani családját (ezt hivatalos oldalon olvastam ) tehét sztem 1-2 dolgot vagy átvállalnak vagy többet adnak. De a 150 font a minimum, tehát ennél jóval többet adnak átlagba. (500-600 font ha jól emlékszem az 5. osztály átlaga)

2013. júl. 26. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!