Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok azokról a...

Fiúk, mit gondoltok azokról a lányokról, akik egy kicsit izmosak? (has, comb, fenék)

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 16:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A legszebb alak ami egy lánynak lehet.

17/F

2013. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Minden ember izmos egy kicsit.
2013. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Igen,mivel a szivunk is valojaban egy izom...
2013. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

jajj már...úgy gondoltam, hogy naponta edzek ezekre a testrészekre. egy - két kocka kezd látszani a hasamon, persze nem akarok úgy kinézni, mint Rubint Réka. Mert undorítónak találom, hogy annyira izmos, mint egy férfi.

(Egy kicsit izmosabb, és fittebb vagyok az átlagnál. Erre utal a kicsi jelző)

2013. júl. 26. 16:59
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Tetszenek a kicsit izmos lányok.
2013. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért a kedves rubintréka sem annyira izmos, mint egy férfi, és ne őt hozzátok fel mindig példaként, mert alapból ellenszenves, így a testhez is negatív érzetek társulnak.

Kép kéne inkább, mert én bírom nagyon az izmoscsajokat, csak akik a többség szemében nagyon izmosak, az nálam úgy jóféle, a többség szerint kicsit izmosak, meg nálam nagyon kicsit izmosak. Ha észrevehető az izom, az már jó, de ha keresni kell, akkor az már nem 'izmos'.

2013. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nálam kb Andreia Brazier a még belefér kategória és rajta van némi izom.:)
2013. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

hát...én nem tudom egy férfi szemében vonzó-e Andreia Brazier, de nekem nem kell ennyi izom...vagy nem ilyen formájú izmok, mert ugye ő testépítő.

Fegyencedzésre gondoltam.+még a szokásos napi edzésem.

2013. júl. 26. 20:38
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod, ő még nem testépítő, ahhoz kevés lenne.

Sok férfinak tetszik, de te úgysem lennél ekkora, főleg fegyenccel, szóval no para.:)

2013. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

te meg nem vagy tisztában azzal, hogy fegyenccel mennyire izmos lehet egy ember.

Hannibal King

2013. júl. 26. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!