Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok azokról a...

Fiúk, mit gondoltok azokról a lányokról, akik egy kicsit izmosak? (has, comb, fenék)

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 16:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Te meg nem vagy tisztában azzal kislány, hogy king nem fegyencezik, hanem calisthenicet végez. + ment nála koksz és és ráadásul néger, jó genetikával. Én nem kötözködtem, nem értem minek támadsz, de ha így akarod, akkor megdumáljuk. Van 28 év edzési tapasztalatom kislány, szóval tudásban kevés leszel. Még valami?
2013. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahahaha, látszik, hogy új vagy itt, kislány :D


Amúgy az izmoscsajok különös téma a zemberek körében. Amikor megjelenik a tudat, hogy izmoscsajról van szó, valahogy elhomályosul a látásuk, és akárki van a képen, behelyettesítik egy végletes testépítővel, és csak azt látják. Ezt kb minden alkalommal bizonyítják. Maga a jelenség, hogy egy nőnek is lehet szabadideje, és akár sportolásra is fordíthatja, még új, nem volt idejük hozzászokni. Új, hogy egy nő is lehet izmos, és ami új, az nyilván rossz, félni kell tőle. Aki "normális", az nem szereti az új dolgokat, ezért érzik úgy sokan, hogy egy ilyen képhez bekommenteljék, hogy ez már undorító, vagy mégjobb, tesznek egy irreleváns állítást, pl, hogy "a túlgyúrt nők nem szépek", miközben a képen szó sincs túlgyúrtságról (pl. ez bizonyítja, hogy nem nézik a képet). Ezt valószínűleg azért teszik, hogy kifejezzék, hogy ők a normális réteghez tartoznak, mert azt hiszik, ez a normális. Azt meg, hogy valójában mit gondolnak, nem fogjuk megtudni, mert eltitkolják. Pár évtized múlva már feloldódnak az emberek, jobb rálátásunk lesz.

2013. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem konkrétan csak a fegyencedzéssel foglalkozik, de hasonló gyakorlatokat végez. Mind a kettő edzésmód a saját testsúly gyakorlatokon alapszik.
2013. júl. 26. 20:52
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én szoktam ajánlani a fegyencet, pont most is azt írtsm a legfrissebb kérdéshez. De ilyen fölösleges arrogancia pont nem kell kérdező, mert semmi olyat nem írtam.
2013. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy Hannibal nem konkrétan a fegyencedzéssel foglalkozik, de attól még hasonló gyakorlatokat végez. Mind a kettő a saját testsúly gyakorlatokon alapszik.
2013. júl. 26. 20:56
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
És nőként soha nem leszel túl izmos, mivel kb 1/25-öd annyi a tesztótermelésed, mint egy férfinak.
2013. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
hoppá bocsi..az előbb elveszett az előző hozzászólásom...
2013. júl. 26. 20:57
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Az nagy baj, biztos kedves komment lehetett.:)
2013. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

semmi olyan.

ahogy látod kétszer van leírva, hogy Hannibal a saját testsúly gyakorlatokkal foglalkozik.

és az előbb elveszett, ezért írtam le újra.

2013. júl. 26. 21:04
 20/20 anonim ***** válasza:
azt gondolom azokról a lányokról, akik egy kicsit izmosak, hogy egy kicsit izmosak. WTF kérdés ez.
2016. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!