Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha vékony vagyok tele narancsb...

Ha vékony vagyok tele narancsbőrrel akkor aerobik, vagy futás, vagy mindkettő? (comb, fenék) Melyik mellett lehet jobban hízni? ÉS ha nincs súlyzóm akkor milyen súlyzós típusú gyakorlatokat csináljak lábra és fenékre?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor kerülj minden gyors szénhidrátot (cukor, keményítő) és tejtermékeket, glutént. Minél kevesebb hideg és nyers kaját egyél. Minél kevesebb alkoholt és szintetikus adalékanyagot egyél. Igyál vizet, teát, egyél igazi ételeket, és eddz.
2013. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem az aerobik a legjobb, mivel az egész testeden lévö felesleget izommá formálja! Én mindenképp azt ajánlom! :)
2013. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

előző vagyok :)

súlyzós gyakorlat: ereszkedj négykézlábra, a térdhajlatodhoz rakd a súlyzót kb 2kg hatásos és emelgesd 4X8 kezdésnek jó szerintem :)

2013. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!