Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az furcsa, hogy mindig "késik"...

Az furcsa, hogy mindig "késik" az izzadás? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Akár mit sportolok nem izzadok... 90 percet futottam kisebb-nagyobb pihenőkkel (1-5 percesek) a tűző napon, 38°C -ban és nem izzadtam... (foci) meccs után leültünk az öltözőben, és rá 1-2 percre elöntött az izzadság! edzésen meg se izzadok, csak miután le ülök az öltözőbe, pedig félmeztelenül futok a napon.... nagyjából mindig ez van... Mitől lehet?

2013. aug. 1. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
mennyit iszol? amúgy ha nem vagy rosszul, nem hiszem, hogy gond lenne, ha túl lenne hevülve a tested azt észrevennéd
2013. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát mindig változó... de meccs előtt, után, közben szoktam inni szódát, kb. 1-2 liter... Múltkor 38fokban elkezdtem fázni meccsen mikor megálltam pillanatokra!
2013. aug. 1. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!