Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem tornázni de nemhogy...

Elkezdtem tornázni de nemhogy vékonyabb de vastagabb lett a lábam mért van ez lehet még vékonyabb?

Figyelt kérdés
sajnos alapból erősebb lábam van
2009. okt. 25. 10:55
 1/4 A kérdező kommentje:
egy vastagabb de izmos,formás láb is lehet szép??16/l
2009. okt. 25. 11:01
 2/4 anonim ***** válasza:
háát szerintem azért ,mert nem zsírt égettél a torna által hanem izmot növeltél ez miatt lett vastagabb.Az izommal már nem nagyon tudsz mit kezdeni ha van de szerintem nem olyan komoly probléma az:) ha azért kezdtél eredetileg tornázni ,hogy fogyj akkor még szerintem próbáld ki a kocogást de figyel ,hogy a pulzusod ne legyen magas mert akkormár nem égetsz zsírt szóval tényleg egy light-os 45 perces futás mindennap megtenné a hatását illetve alépcsőzés is formáló hatással bír.Énis a combomnál szeretnék kicsit leadni mert szerintem a karcsú formás láb a szép láb
2009. okt. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

háát fogyni is szeretnék persze mert rámférne (régebben ez így is gondoltam) de mostmár ott tartok hogy szinte mindegy hány kiló vagyok csak inkább az hogy izmos,szállkás legyek de azért le kéne adni egy 7-8 kilót amúgy minden nap futok 30 percet

és mit gondoltok rendszeres edzéssel (én pl minden nap egyik na futás + láb másik nap futás + has és kar)

milyen gyorsan lehet elérni látványos eredményt?

2009. okt. 25. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:
hát igazából 30 percig csak víz távozik a szervezetedből utána kezd égni a zsír ezért írtam ,hogy 45 perc elég kb és diétával kiegészítve szerintem már 1 hónapon belül látszódniakell vlmennyire persze ez függ testsúlyodtól meg magasságodtól is
2009. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!