Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért hízok ha mégis mozgok?

Miért hízok ha mégis mozgok?

Figyelt kérdés
Egész nyáron mozogtam eddig ha minimálisan is de mozogtam,reggel kimentünk edzeni futottam is.Mindenhova biciklivel járok (single speed).Nemértem miért hízok próbálok odafigyelni az evésre is, ne egyek 5 után, sokszor keveset stb..Ígyis csak hízok. Segítsetek mi lehet a baj ezért érdemes felkeresni egy (azthiszem) diabetiológust?
2013. aug. 8. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az 5 után nem evés az egyik legnagyobb baromság. Ezzel pont az anyagcserédet lassítod le. Lehet enni este is , pl sovány túrót lefekvés előtt 1-2 órával.

Ha kalória pluszban vagy, akkor hízol, hiába mozogsz!

Csökkentsd le a szénhidrátot és kicsit több fehérjét egyél.

2013. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja-ja, pontosan. Felejtsd el a cukrot és a búzából készült ételeket (kenyér, péksütemények stb.). Tuti hogy fogyni fogsz, ha még mozogsz is...
2013. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hogy érted hogy hízol? Látod magadon hogy "hájasabb" vagy, vagy csak többet mutat a mérleg? Ha a 2., akkor az azért lehet mert izmosodsz és az izom köztudottan nehezebb mint a zsír.
2013. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szó szerint hájasabb és az is csak a hasamon amikor intenzíven edzettem heti három edzés küzdősport akkor is hájas voltam csak nem ennyire... próbálom elfelejteni a cukrot kenyeret stb... megfogadtam a tanácsokat köszi
2013. aug. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!