Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen otthoni gyakorlatokat...

Milyen otthoni gyakorlatokat végezhetek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megelégedve a fenekemmel és a combommal, szeretnék otthon tenni érte valamit, hogy kicsit feszesebb, formásabb legyen. Lépcsőzni, futni sajnos nem tudok sokáig, eltört az orrom, nehéz a levegővétel.

Milyen gyakorlatokkal érhetnék el változást?

Köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 8. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
izomnövelésre a súlyzós guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás a legjobb. Ha pedig zsírt szeretnél leadni akkor pedig szálkásító diéta és aerob edzés (kocogás, bicaj, ugrókötelezés, stb) is kell, mert nincs helyi zsírégetés.
2013. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fogyni nem szeretnék, pont emiatt, hogy nincs helyi zsírégetés., meg amúgy nincs gondom magammal. Tényleg csak a formásításra van szükségem. :)


Köszönöm a tippeket, nem is gondoltam volna a guggolásra pl. :) Mit takar a merevlábas felhúzás, ha megkérdezhetem?


Köszönöm a segítséged! :)

2013. aug. 8. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:

ok, csak a nők egy része a formálás alatt a fogyást is érti, szóval mindig nehéz jó választ adni.:)

Privátban linkelem a felhúzást.

2013. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!