Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy edzéseken...

DinamicJani kérdése:

Miért van az, hogy edzéseken az utolsó ismétlések ugyanúgy nehezen mennek minden izomnál, de másnap csak mell tricepsz hát comb vádlit szoktam érzeni? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 13:21
 1/7 A kérdező kommentje:
UI: Osztott edzésterv mielőtt valaki hülyének nézne
2013. aug. 11. 13:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nem nyújtasz, vagy el vannak maradva azok a területek, vagy éppen azokra edzel szabályosabban.


Egyébként különbség van a fehér és a vörös izomból felépülő izmok között, előbbibe nehezebb izomlázat csinálni.

2013. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szükséges az izomláz, nem feltétele a növekedésnek. Vannak izomcsoportok, amelyekben ritkán lesz izomláz. Nálam pl bicepszben soha, vállnál nagyon ritkán van. Hát, láb és mellizomnál pedig gyakran. Ez normális dolog.
2013. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mentek a +ok:D Nekem is bicepsz vállba soha semmi :) Akkor megnyugodtam hogy ez normális köszi mégegyszer:D
2013. aug. 11. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, a bicepsz pl. abszolút fehér izom. Nem fogok szakbarbárkodni, mert unalmas lenne, de ebben nagyon nehéz izomlázat kelteni.
2013. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem vörös?:)
2013. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, szövettani értelemben fehér, vagy mire gondolsz?


Természetesen ha megnézel egy élő embert vagy egy friss hullát, akkor annak piros színű lesz a bicepsze, no de ezt nem így kell érteni. Még egyszer mondom, ez mikroszkopikus tulajdonságokra vonatkozik elsősorban, nem szó szerint kell érteni.


A fehérbor sem fehér, a kékvércse sem kék :)

2013. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!