Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi az ideális heti edzések...

Mennyi az ideális heti edzések száma? Heti 3-szori edzés az elegendő vagy esetleg több kell ahhoz, hogy karbantartsam magam?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 17:26
1 2
 11/12 Bazsi23 válasza:

Heti ideális sport! 3x1.5óra


Én úgy csinálom h 2 küzdősport 2 gyúrás, de küzdősport 1.15perc gyúrás erősítő kicsit formáló jelleggel mivel nekem nem az a célom h vadkan legyek:) 45perc(szuper szett)

valamikor még gyúrás végén kis cardio. max 30p

2010. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Gannicus23 válasza:
84%
Elég a 3 edzés. Én tömeget növelek mégis növök szépen. Úgy edzek hogy hétfő: Mell-váll, Szerda: Láb, Péntek: Hát-kar. Minden az étkezésen múlik. Én nagyon tisztán eszem...Szóval szerintem inkább a kajázásra figyelj oda hogy minőségi ételekből vidd be a szervezet számára fontos tápanyagokat (fehérje, szénhidrát, zsír). Főként amit egyél ( csirkemell, pulykamell, hal, tojás, túró) ezek a legjobb fehérje források. Szénhidrátforrások: Rizs, barna rizs, teljes kiőrlésű tészta, zabpehely, zöldségek( hüvelyesek, brokkoli, répa, uborka). Telítetlen zsírsavak( mogyoró, dió, lenmagolaj)
2015. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!