Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így jó szálkásításra?

Ez így jó szálkásításra?

Figyelt kérdés

45 perc fa hullahoppozás,10 perc teljes testes nyújtás, nem rögtön, de utána: 20 perc helybenfutás és ugrálókötelezés váltva, utána lábemelgetések (kb 200 per láb, oldalra, hátra, előre), ollózások (100 db), aztán súllyal guggolások (amennyit tudok), karemelgetések (2x10 db), kitörések (30 db, váltott lábbal). Aztán a végén egy pár nyújtott lábas felülés, (emelve a lábat is), csípő híd (kb.50 db), hátemelés (20db), majd 10-20 perc teljes testes nyújtás?

Tudom a táplálkozás is számít, minimális fogyással 1400 a kalória szükségletem (nem akarom lejjebb vinni), ezekkel a gyakorlatokkal ugye jól gondolom, hogy ehetek olyan 1700-ig?

Célom az aránylag lassú, de biztos szálkásodás.

Köszi a válaszokat!



2013. aug. 15. 08:14
 1/1 SSanchez ***** válasza:
Végén még én betennék 1 óra zumbát levezetésnek, de amúgy stimmel.
2013. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!