Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fajta táncot ajánlanátok?

Milyen fajta táncot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Nem sportolok semmit,de idén Szeptembertől muszáj eljárnom táncolni. Én nem ilyen társas táncra gondoltam,meg nem is ez a néptánc meg nem is keringő meg stb..

Van ezeken kívül valami?



2013. aug. 16. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A társastáncnak rengeteg fajtája van.A latin táncok például nagy tüzesek és élvezetesek.

De van pl a hip-hop,rock and roll

2013. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyat válasszál amit később tudsz kamatoztatni. Ez csakis társas tánc lehet, mert az "egyedül riszálom a seggem" táncokkal max discos kis drogosoknak fogsz tetszeni.


Ellenben, ha elmész egy utcabálba és felkér egy srác, nem mindegy tudsz-e az adott zenére táncolni.

Rock and roll, bécsi keringő, és egyéb általános (lassú zenére, sváb faluban sváb zenére, stb) táncokat tanulj meg.

2013. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha van eselyed a tini dancere sztm az a legjobb,abban mindenfajta tancot megtalalsz(hip-hop,csacsa,modern tanc...stb),en is 13 eves vagyok es mar kb 2 eve jarok es ez a kedvenc tancom.
2013. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézz körül, pl. [link]

Szerintem bármilyen táncba belefoghatsz most, max váltasz később. Tapasztalat, hogy ha valakinek van bármilyen táncos múltja, sokkal könnyebben vesz fel másfajta táncokat. Mi modern társastáncot oktatunk, és aki néptáncot, latin/standard táncot tanult, az pillanatok alatt elkapja a mozdulatokat.

Én nem zárkóznék el a hip-hop-tól sem, az is fejleszti a test-tudatot, sokszor jobban is mint a társastáncokban. Felnőtt korra mindenképpen társastáncot ajánlanék, te még fiatal vagy, bármibe belefoghatsz. :)

2013. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hip-hop,akróbatikus rock & roll(ezek modern táncok ha olyanokat szeresz vagy szeretnél kipróbálni)
2013. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Freestyle,jazzballet,ballet,hip- hop,rock and roll, musical dance
2014. ápr. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!