Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rúdtáncos legyek?

Rúdtáncos legyek?

Figyelt kérdés
Ma azt álmodtam hogy rúdtánc versenyen vagyok és 2. Lettem. Nagyon jó érzés volt. Sose rúdtáncoltam, de erős a hasizmom és hajlékony vagyok. Komolyan elgondolkodtam hogy kipróbáljam e, de nem tom mit szolnának a szüleim.

2013. aug. 16. 17:22
 1/9 anonim válasza:
Nem nagyon örülnének neki szerintem... De te életed, te döntöd el hogy mit csinálsz :D
2013. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Felőlem azt csinálsz amit akarsz.
2013. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 AeonFLUX válasza:
Igen kislányom, az lehetsz.
2013. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia , szerintem légy az aminek jól érzed magad , és a szüleiddel ne foglalkozz... nem az ő dolguk eldönteni hogy a saját életedet hogy alakítod .. ha jólesik elmehetsz rúdtáncosnak ... vagy pincérnek vagy akárminek akkor sincs hozzá közük a te életed te alakítod ,szoval sosem kellazon rágd magad mit szólnak hozzá .. majd megbékülnek vele...

Ha igazán úgy érzed az akarsz lenni lehet keresni vele... szoval csak akkor légy az.

remélem segítettem :)

2013. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy nagy hivatás lenne a rúdtáncolás, illetve nem árt ha valami a fejedben is van..

MELLETTE lehet táncolni. A párod majd értékelni fogja bizonyára, jó dolog. Kiegészítésként én támogatom nőknek a táncot, bontakozzanak ki.. ahogy jólesik.


Csak mellette legyenek meg az alapok: erősítő edzés, gyógytorna (pl. intim súlyzós edzés), önvédelem edzés. És akkor mehet mellé valami tánc, kiri!

2013. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A rúdtáncnál nem feltétlenül a striptease bárokban vonagló qrvákra kell gondolni.


A rendes rúd tánc a street workouthoz hasonló, sok gyakorlást és jó erőnlétet igénylő, látványos sport.


Mondjuk az más kérdés, hogy itthon tényleg csak maximum a fent említett helyeken tudnál belőle megélni :/

2013. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

valóban.

a gettógyúrás női változata,komoly sport.

én ismerek látásból egy lányt aki csinálja,világbajnok is benne,nemrégen szült,de olyan alakja van még így babával is,hogy ha egy kicsit élesítene a formán simán nevezhetne fitnesz modellbe akár,amúgy az is volt régebben.

2013. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

És ha megnézitek, a profik végig a human flaghez hasonló képességeket igénylő figurákat csinálnak, ami azért nem akármi.


Az átlag r1bancrúdtáncos pedig csak álló helyzetben fogja a csövet és föl-le csúszkál rajta, a s3gge meg a p1csája közé teszi a rudat, forog rajta esetleg megtanul egy-két könnyebb mutatványt, ennyi.


Olyasmi félreérthető dolog ez, minthogy Amerikában is a profi birkózó az a pankrátort jelenti, nem pedig a tényleges birkózást.

2013. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Próbáld, szuper hobbi! :) Én május óta csinálom és imádom! Viszont készülj fel rá, hogy tele leszel kék-zöld foltokkal. :)
2013. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!