Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsibbadhat kardió és picit...

Zsibbadhat kardió és picit erősítő, inkább szálkásító gyakorlatoktól lábam? Főleg térdtől lefelé szokott lenni.

Figyelt kérdés

Nem tipikus izomlázas érzés, inkább olyan, mint mikor vizes, de szerintem nem az. Egyszer-kétszer dagadt be egy picit és akkor feszült.

Egyébként ülő munkát végzek, de már használok lábtartót is, pont emiatt.


Persze ha nem múlik megkérdezek majd egy dokit is, de először gondoltam megkérdezem hátha akár "normális" is lehet.


2013. aug. 16. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy szálkásító gyakorlat.

Leírnád azért pontosan, hogy mit végzel?

Most akkor ödémásodik a lábad, vagy ez valami más?

2013. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de ez nem tűnik normálisnak. A lábzsibbadás elég ijesztően hangzik. Szerintem mielőbb fordulj orvoshoz.
2013. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gerincproblémánál szokott zsibbadni a láb,porckorongsérvnél.

de a rosszul beállított bicikli,szobabringa ülése is okozhat ilyet a nemi szervektől a lábakig képes lezsibbasztani ha elnyom.

de ha ülő munkát végzel,gyenge a törzsed és mellé kemény kardiót végzel,akkor a gerincprobléma a valószínűbb.

2013. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hátam is szokott néha fájni derekamnál gerinc részen, de az mástól tudomásom szerint.


Akkor nem halogatom tovább a dokit. Ma meg olyan volt mikor léptem, mintha egy ér feszült volna bokától felfelé.


Köszi szépen!

2013. aug. 17. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!