Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen otthonra letölthetö...

Milyen otthonra letölthetö tornát ajánlotok, ami jó és fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Réka? Alexandra?

Harmadik emeleten lakunk, ezért lehetöleg kevés ugràlás legyen benne.

Természetesen diétázom is. Már 19 kilót fogytam.



2013. aug. 17. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fegyencedzés, kettlebell. ("Fegyencedzés", és Kezd el a kettlebell-t!) Szerintem mindkettő letölthető.

Hajrá!

2013. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Shoryuken ***** válasza:

Pontosan milyen diétát követsz? Gyanítom, hogy nem megfelelőt.


Réka, Alexandra, Norbi, és a többi ilyen divatos dolog mind kamu. Illetve van valamennyi hasznuk, de jóval kevesebb mint egy normális edzésnek.


Írták előttem a fegyencedzést. Az is jó, meg a meztelen harcos is. Mellette legyen heti 3 aerob mozgás. Megteszi laza kocogás, vagy tempós gyaloglás is. Egy óra kb.

2013. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Okoska! Feltettem egy szimpla kérdést. Udvariasan, egyszerüen. Nem tudsz semmit, de egyböl kritizálsz. Gratulálok! Ilyenek miatt, mint te vagy nem élek MO-n.

Az étrendemet szakember állítja össze. Személyreszabott és képzeld megfelelö. Annak ellenére, hogy szerinted nem az. Erröl ennyit.

A többieknek köszönöm a választ!

2013. aug. 18. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!